Каркасно-тентові конструкції

Каркасно-тентові конструкції - швидкозбірні, легкі металеві конструкції, покриті ПВХ мембранами (тканинами). Каркасно-тентові будови популярні в усьому світі завдяки своїй мобільності. Основною перевагою каркасно-тентових споруд є відсутність необхідності в оформленні спеціальних дозволів перед початком будівництва, а саме: містобудівні умови; проектна документація; будівництво капітальних фундаментів; паспорт на будівництво; введення в експлуатацію та при цьому цілий ряд сертифікатів; оплата пайової участі, та інше.

Будівництво швидкомонтованих будинків покритих ПВХ мембраною / ПВХ матеріалами в Україні є альтернативою капітальним промисловим будівлям. За допомогою тентових ангарів легко вирішуються проблеми зі складськими та виробничими приміщеннями, будівництво павільйонів для спортивних майданчиків, тентів для аграрного сектора - зерносховища, каркасні ферми для вирощування птахів і тварин.

Розміри і різновид швидкомонтованих каркасних-тентових ангарів

Компанія TENT.UA будує каркасні ангари за технічними завданнями Замовника. Ширина швидкомонтованих ангарів без проміжних опор може бути до 40 м. Довжина павільйонів може бути будь-якою, причому по довжині
архітектурні каркасно-тентові конструкції можуть розбудовуватися і через час, коли необхідно збільшити площу будівлі.
Матеріали покриття швидкомонтованих каркасних ангарів можуть бути з ПВХ матеріалу, профнастилу, сендвіч-панелей, або комбіновані. Кольорова гамма накриттів павільйонів має більше п'ятнадцяти фарб та відтінків, все на вибір Замовника. Для того щоб зробити ваш бренд упізнаваним, ми так само можемо нанести будь-які написи і логотипи на каркасно-тентовий ангар.

Каркасно-тентові конструкції мають ряд переваг:

 1. Швидкомонтовані конструкції в Україні не вимагають дозвільних документів на будівництво;
 2. Короткі терміни виготовлення і монтажу ангарів;
 3. Можливість збільшити або зменшити площу каркасно-тентової будівлі;
 4. Можливість демонтувати тентові склади і перевезти конструкцію на інший об'єкт;
 5. Тентовий ангар дешевше капітальної будови;
 6. Встановити швидкомонтовану тентову будівлю можливо на будь-яку поверхню, оскільки металоконструкції мають невелику вагу, тому каркасно-тентові конструкції не вимагають потужних фундаментів;
 7. Екологічність споруди швидкомонтованих тентових споруд. Під час побудови тентових ангарів відбувається мінімальне втручання в навколишнє середовище.

Каркасно-тентові шатри складаються з:

 • збірно-розбірна металоконструкція виготовляється з профільних труб різного перетину відповідно згідно до робочого проекту. Каркас збирається на об'єкті за допомогою болтових з'єднань.
 • тентова ПВХ мембрана / покриття. Тентові полотна виготовляються з якісних європейських ПВХ тканин, терміни експлуатації яких від 10-12 років до 30 в залежності від щільності тканини ПВХ мембран і захисних лаків, нанесених виробником, технічних характеристик. Тентові полотна на ангар монтуються посекційно. Тентовий дах пропускає світло в денний час до 80%, що економить кошти на освітленні в день.

Вхід в ангари тентові можливо оформити різними варіантами: двері, штори, ворота розсувні, ворота відкатні, ворота секційні, ролети для заїзду габаритного транспорту. Для відсікання попадання холодного повітря всередину павільйону, рекомендуємо замовляти тамбур перед входом.

Металоконструкції для збірно-розбірних тентових будівель TENT.UA виготовляються з профільних труб згідно з проектами. Міцність металокаркасов розраховуємо на опірність впливам зовнішніх природних факторів - сніг, вітер, дощ. Металевий каркас тентових ангарів покривається грунтом і двома шарами фарби ПФ115 або іншим способом, в залежності від побажань клієнта.

ПВХ матеріали, які ми використовуємо для будівництва каркасно-тентових павільйонів підбираються з розрахунку впливу на них снігових та вітрових навантажень, опірність УФ променів, а також вимог пожежної безпеки до готового об'єкту. Тентова тканина з класом горіння Г1 (М2 європейський стандарт) відноситься до матеріалів, що не підтримує горіння. Такий тентовий матеріал відрізняється високою щільністю, що підтверджено виробником.

У своїй роботі TENT.UA використовує ПВХ матеріал щільністю 630-900 г / м2. У більшості випадків пропонуємо своїм замовникам європейський ПВХ матеріал, відомих світових брендів - SIOEN, SEDO, POLYMAR з високими показниками стандартів якості, перевірених роками. За бажанням клієнта можемо запропонувати і застосувати в роботі більш бюджетні варіанти тканин корейського виробництва.

Тентова тканина має широку кольорову гаму, це більше п'ятнадцяти кольорів і відтінків. При попередньому замовленні, від 1500м.кв, TENT.UA привезе і виготовить накриття каркасно-тентового ангара будь-якого кольору.
Фахівці TENT.UA брендують тентові павільйони для рекламних цілей замовника і впізнаваності бренду.

Виробництво каркасно-тентових конструкцій в Україні

Для того щоб замовити і купити якісний тентовий ангар в Україні недорого, звертайтеся в компанію TENT.UA. Наша компанія є виробником каркасно-тентових споруд, ми маємо власні виробничі потужності, забезпечуємо повний цикл по будівництву каркасних будинків від моменту проектування до моменту монтажу і введення в експлуатацію. Виробництво і монтаж конструкцій тентів здійснюємо по всіх областях України без винятку.

Ангари тентові

Тентові ангари мають широке застосування. Каркасно-тентові швидкобудуюємі конструкції використовуються в якості складів, виробничих приміщень, торгових приміщень, для гаражного зберігання техніки, укриття кортів, як спортивні приміщення, манежі.

Будівництво тентових ангарів проводиться в короткі терміни. Розміри каркасно-тентових конструкцій, корисна висота по стінці, наявність вікон, оформлення входу, в'їзду виконується згідно робочого проекту виходячи з потреб замовника.

Конструкції тентів встановлюються на будь-яку поверхню, що скорочує терміни будівництва і зменшує витрати на зведення каркасно-тентових ангарів. Наша компанія рекомендує будівництво стрічкового фундаменту, як основу для каркасно-тентових конструкцій, для запобігання попадання опадів (дощова вода, талі води) всередину павільйону.

TENT.UA будує накриття тентові одношарові або двошарові. Каркасно-тентові конструкції з одним шаром ПВХ матеріалу використовуються для приміщень холодних, наприклад, склади готової продукції, склади для гаражного зберігання техніки, тентові ангари-зерносховища.

Перевага тентових конструкцій в два шари ПВХ матеріалу: низькі енерговитрати на опалення приміщення, відсутність конденсату всередині приміщення. Двошарові тентові павільйони використовуються для спортивних споруд, манежі для коней, виробничі і ремонтні майстерні.

Строки експлуатації каркасно тентових конструкцій: каркас -30 років, тентове накриття -10-15 років, після чого його можна замінити на нове.

Читати

Споруди для спорту

TENT.UA якісно і швидко будує і монтує каркасно-тентові споруди для спорту - це накриття для тенісних кортів для щоденних тренувань, а також для проведення змагань з тенісу, футбольні майданчики, спортивні зали.

Для будівництва швидкомонтованих тентових будівель використовуються металоконструкції з профільних труб і високоміцне тентове покриття з ПВХ матеріалу. Антикорозійне покриття металоконструкцій, які використовуються при будівництві, робить споруду довговічним (термін служби до 30 років), міцним і безпечним для використання. Двошарове покриття з ПВХ тканини має повітряний прошарок, що сприяє утриманню тепла всередині конструкції.

Покриття тенту має ряд додаткових корисних властивостей, які широко використовуються для будівництва швидкомонтованих об'єктів культурно-спортивного призначення, де передбачається велике скупчення людей. Це негорючість, морозостійкість, хімічна неактивність і стійкість до атмосферних впливів. Подвійне ПВХ-покриття пропускає сонячне світло, що дозволяє економити електроенергію.

За бажанням замовника при будівництві тенісний корт можна обладнати різними покриттям для підлоги, додатковим освітленням.

Каркасно-тентовий ангар економічний і простий в експлуатації, не вимагає додаткових дозволів і погоджень на установку в адміністративних органах, оскільки відноситься до «тимчасових» споруд.

Мобільність, швидкість зведення і низька вартість дозволяє використовувати їх для шкільного будівництва, а також для використання в невеликих містах і селищах.

Читати

Виставкові павільйони

TENT.UA виготовляє та обслуговує виставкові павільйони та палатки. Виставковий тентовий павільйон – це каркасно-тентова конструкція, що має в якості основних конструктивних елементів металевий каркас, а стіни і дах виготовляємо з ПВХ матеріалів.

Призначення виставкових павільйонів – створення необхідних умов для організації і проведення виставок, ярмарок, фестивалів, презентаційних заходів.

Перевогою каркасно-тентових виставкових павільйонів та наметів – швидке зведення та мобільність. Тентова конструкція швидко зводиться на любих поверхнях та грунтах без фундаменту. Після виставки намет демонтується та зберігаєтся на складі або монтується на іншому місці.

Наші дизайнери допоможуть у створенні яскравого вираженого зовнішнього вигляду тентового павільйону. За допомогою нанесення художніх зображень, рекламних написів, логотипів моживо створити брендований виставковий павільйон, який буде впізнаваємий та інформативний.

Ціна на виготовлення виставкового павільйону розраховується індивідуально для кожного проекту і залежить від розмірів, наявності прозорих ПВХ вікон, оформлення вікон, розміру рекламних написів, потреби у монтажу та доставці і інше.

Для детального прорахунку необхідно відправити технічне завдання на нашу електронну пошту zakaz@tent.ua.

Читати

Накриття для кафе та ресторанів

Каркасно-тентові конструкції мають широкий спектр застовсування. Якщо ви хочете розширити місця для відвідувачів кафе або ресторану, гарним рішенням буде тентовий майданчик. Швидкобудівна тентова конструкція для кафе дозволяє розширити бізнес, доповнити ваш заклад новими місцями для гостей на відкритій місцевості. Набирають популярності літні кафе майданчики, встановлені біля капітальної будівлі, встановлені в парках : відвідувачі мають можливість спілкуватися і насолоджуватись вашими послугами, і спостерігати за красою природи.

Серед наймодніших і затребуваних варіантів літніх кафе майданчиков можна виділити наступні:

 • - Пристінна конструкція;
 • - Окремо стоїть конструкція з двосхилим дахом;
 • - Шатрова тентова конструкція;
 • - Пагода.

Для прорахунку вартості необхідно знати обов»язкові дані:

 • Розміри каркасно-тентової будівлі;
 • Корисна висота по стінці;
 • Розміри та кількість ПВХ вікон;
 • Оформлення входу;
 • Рекламні написи, їх розміри;
 • Місце монтажу та доставка.

Після предоставлення цих данних, наші спеціалісти підготують вам комерційну пропозицію з точною вартістю.

Читати

Ангари для агросектору

Архітектурні каркасно-тентові споруди виготовляються з міцного металевого каркасу та якісного одношарового або двошарового покриття з Бельгійської тканини ПВХ. Такі каркасно-тентові ангари широко використовуються у сільському господарстві та тваринництві.

З огляду на технологічну особливість конструкції, каркасно-тентові ангари можуть мати будь-яку конфігурацію, що представляють однопролітну конструкцію будь-яких розмірів, без внутрішніх опор, зі збірно-розбірних металевим каркасом.

Встановити тентову конструкцію можливо на будь-яку площадку, зробивши точковий фундамент лише під опори конструкції.

Ми виготовляємо швидкобудівні тентові конструкції для:

 • Тваринницьких ферм;
 • Зерносховищ;
 • склади для зберігання сільгосптехніки;
 • Овочесховища;
 • Теплиці;
 • Елеватори.

Економічна обґрунтованість використання швидкомонтованих архітектурних споруд у будівництві сільськогосподарських об'єктів слугує вагомою причиною поступової відмови від дорогих капітальних довгобудів.

Переваги каркасно-тентових споруд перед капітальним будівництвом:

 • Низька вартість;
 • Швидкі строки будівництва тентового ангару;
 • Не потрібно документальних узгоджень на будівництво та введення в експлуатацію;
 • Довгі роки експлуатації – каркас близько 30 років, тентове накриття – 15 років;
 • Можливість розібрати і змонтувати в іншому місці.

Покрівля виготовляється з високоміцної морозостійкої тентової тканини ПВХ. При цьому тент дозволяє економити електроенергію в денний час доби завдяки своїй високій  здатності пропускати світло (тент світлих тонів пропускає 90% світла).

Читати

Тентові склади

Якщо вам необхідно будівля-склад в будь-якій галузі промисловості, торгівлі, сільського господарства, зверніть увагу на тентові швидкобудівні споруди.

Тентові ангари вже активно використовуються у всьому світі, а також активно набувають популярності і в Україні. Тентовий склад - це не капітальна споруда, а тому має багато привілеїв при підготовці дозвільної документації.

За термінами експлуатації тентові конструкціі мають хороші показники якості - металоконструкції служать не менше 30 років, тентове накриття, в залежності від виробника ПВХ тканини служитиме 8 -20 років.

Читати

  Замовлення для вашого ангару чи споруди

  Як зробити заміри для попереднього розрахунку вартості

  1. Поміряйте розміри ангару.
  2. Запишіть данні у форму запиту.
  3. Напишіть в коментарі які додаткові послуги Ви бажаєтє отримати (друк на тенті, ремонт каркасу то що).
  4. Відправьте заявку.
  5. Наш менеджер зробить попередній розрахунок.

  Чому саме ми?
  Надійність
  Всі наші вироби отримують гарантію від нас – від виробника.
  Досвід
  Ось вже більше ніж за 18 років – наші спеціалісти стали найкращими у своїй справі.
  Індивідуальний підхід
  Під час замовлення наш фахівець знає тонкощі і відповість на всі ваші запитання.
  Швидке замовлення
  Зробивши замовлення в нашій компанії – ви заощадите час. Ніяких зволікань.
  Будь-який обсяг
  Потужність нашої компанії дозволяє за 1 робочий день виготовити 5 тентів
  24/7
  Зробивши замовлення через сайт – ми зразу побачимо його та приступимо до виконання.
  Наші кліенти
  Нашi адреси та контакти

  Головний офіс та виробництво:

  03164, м. Київ, вул. Генерала Наумова, 1

  (044) 451-58-79 - офіс

  (050) 423-03-01 - продаж

  (096) 451-58-79 - начальник виробництва

  (073) 451-58-79 - спеціаліст з брендування тентів

  (050) 423-03-01 - інженер, спеціаліст з каркасно-тентових конструкцій

  E-Mail: zakaz@tent.ua

  Схема проїзду

   Напишiть нам
   або Дзвонiть нам на номер +38(044) 451-58-79

   За роки роботи ми допомогли багатьом підприємствам - допоможемо i Вам!

   наверх